Arboristika

Arboristika - darbs profesionāļiem.
Visi mūsu uzņēmuma darbības, kā strādāt ar koksni var nosaukt vienā vārdā - arboristika. Šī koncepcija ietver kronirovanie, ārstēšana, kas paredz samazināt koku un koku izciršana. Arboristika ir profesionāla augsta riska nozare, tas ir stingri ieteikts, lai mēģinātu darīt šo darbu pats. Atcerieties, nav svarīgi, cik vienkārši tās var likties uz darbu, vai kas paredz samazināt koku atzarošanu, tie ir bīstami. Nespiediet traģēdiju - ticiet mums, lai strādātu pie arboristike un jūs saņemsiet profesionālus rezultātus bez zaudējumiem.

Ticiet man, jūsu drošību un veselību jūsu kokiem ir daudz dārgāka nekā par mūsu pakalpojumu cenām un savlaicīgu nepieciešamo darbu, lai neitralizētu traumatisku situāciju, jo īpaši, ja vieta ir sapuvis, tendēti vai samazināja koki.

Kad mēs izmantot koku ciršanu, izmantojot kravas automašīnas, ir diezgan izplatīta situācija, kad mūsu eksperti ir jāstrādā sarežģītos apstākļos, tas ir, avārijas koku ieskauj ēkas, vērtīgi elementi ainavu arhitektūras vai iet pie vadiem. Tad piemēro autotornis, bet vispirms katrs no stumbra gabals un katram atzaram piedzīvojis mazos gabaliņos un pēc tam uzglabā nav ierobežots laukums. Arī izmantojot pacēlāju platformas lidinājās novērsta vai ļoti sapuvis koku un kronirovanie koki lielā skaitā.

Svarīgi! Mūsu speciālisti sniegs Jums ekspertu palīdzību ar nestandarta pieteikumiem, kas prasa steidzamu likvidēšanu bīstamu koku. Visvairāk sarežģītu scenāriju koku tiks izstiepts uz labo starp kokiem troses un nojauktas pēc metodes "no apakšas uz augšu." Vienkāršākais un ātrs veids, lai ciršanas

Šis variants ir ideāls gadījumos, kad koks blakus likvidāciju ir diezgan liels brīvas vietas. Tad rullis ir pilnībā izgatavota no koka ar cilpu pār augšas. Šajā gadījumā uz augšu no koka, ir noteikts stabilu ķermeni, kas stiepjas mehanizētās ceļu šajā virzienā, rokasgrāmata ir izskaloti un saskatīšana koku ciršanu. Mūsu darbinieki veiks šo manipulācijas ātrumu un precizitāti.